EnglishРусский

Söögikohtade ja Meelelahutus paikade otsingu süsteem. Sinu Eesti navigaator.

STEREO LOUNGE

Hinne
 
 
 
 
 
(1 vote)
STEREO LOUNGE STEREO LOUNGE

The Colors of Stereo!
Tallinn on astumas suurte metropolide kandadele – nii väitis ka New York Times, omistades Tallinnale parima peopealinna tiitli! Selle sära keskel on Vibe-meeskond pununud valmis tunnustust koguva meelelahutus maastiku. Nende heledaim projekt “Stereo” on uus kokteili-lounge-restorani-baari hübriid, mis avati detsembris 2004.

Stereo unikaalne disain, värvilised kokteilid, suurepärane söök ning hea muusikavalik süstivad Tallinna linnaelusse energiat ning trenditeadlikkust.

Stereo on midagi enamat kui lihtsalt lounge – see on visioon tulevikust! Valge nahkmööbel, valged lauad, valged seinad – kogu sisustus on valge, kuid värvitav vaid ühe nupuvajutusega kas roosaks, siniseks, roheliseks, lillaks või mis iganes vahepealeseks tooniks. Kogu Stereo personal on riietatud vastavalt õhkkonnale.

Stereo Lounge on söök ning meelelahutus arenenud meelele – kliendile, kellele meeldib ühendada äri, kultuur ning hea seltskond ühte hetke.

Stereo pakub kõrgkvaliteetseid roogasi mõistlikus hinnaklassis alustades a'la carte köögist lõpetades spetsiaalselt valmistatud kergete suupisteteni. Muusikavalik tehakse vastavalt olukorrale ning sündmusele, et kogu atmosfäär moodustaks terviku.

Õhtuse muusikavaliku eest vastutavad live-artistid. Plaatekeerutavad DJ pakuvad ainulaadest võimalust nautida spetsiaalselt selleks õhtuks kokkupandud muusikalist programmi, mis on maitsekas segu haussmuusikast, bossast, jazzist, nu-jazzist, soulist ning r&b'st.

Stereo Lounge Tallinnas (Harju 6) on pilootprojekt, millele tulevikus lisanduvad mitmed Stereo´d Tartus, Riias, Dubais ning mujal maailmas, sest maakera on teadagi ümmargune!
Aadress:

Harju 6, Kesklinn
Tallinn

Telefon:

+(372) +372 6310 549

Koduleht:

Link

Relax24 soovitab:

Ilm

17.03.2009
  -5...+2
  0...+3