EstonianEnglish

Рестораны и развлечения в Таллинне и других городах. Навигатор по Эстонии.

AMMENDE VILLA

Рейтинг
 
 
 
 
 
(0 votes)
AMMENDE VILLA AMMENDE VILLA AMMENDE VILLA

1905.aastal valminud stiilseim ja terviklikumalt säilinud juugendehitis Eestis - Ammende Villa Hotell & Restoran  avati avalikkusele 1999 aastal. Tänaseks on Ammende Villast  saanud üks  Pärnu armastatumaid vaatamisväärsusi, mis ei ole pelgalt väljastpoolt nautimiseks, vaid on väärikalt toimiv maailmatasemega hotell ja restoran,  kus lisaks pakutakse rohkelt muusika- ja kunstielamusi.
 

Villasse sisenedes  leiate end esmalt suurest, kahte korrust läbivast hallist, mis on kogu hoone südameks. Hallist avanevad uksed kohvisalongidesse ja söögisaalidesse, tammepuidust trepist üles minnes jõuate teise korruse sviitidesse. Hallis, salongides ja tubades on avarust, mis laseb end tunda mugavalt ja häirimatult. Ehtsast puidust sajandivanuse mööbliga on sisustatud väärika peamaja kõik ruumid, et taastada Ammende Villa miljöö täpselt nii, nagu see oli sada aastat tagasi. Endises suurkaupmehe elamus võetakse Teid vastu möödunud aegadele omase austuse ja südamlikkusega.

Olete oodatud Ammende Villa a' la Carte Restorani, kus hõrgud
Prantsuse-Vahemerepärased road serveeritakse elegantsel portselanil, saatjaks interjööri väärikas rahu, küünlavalgus ja sõbralik teenindus.

Andke endale aega nautimaks aperitiivi. Lõõgastuge salongis õhtusöögi ootel - valige menüü, kuulake unistavat muusikat. Teadke, et samal ajal valmistavad Prantsuse ja šv
eitsi gourmetgurude käe all õppinud noored osavad kokad hoole ja armastusega Teie jaoks hõrgutavaid eelroogi, vaimustavaid praade ning suus sulavaid desserte. Hoolikalt silub kelner veel viimase voldi laudlinalt, täiendab katet, süütab küünlad...
„ Kallid külalised! Palun Teid söögisaali! Teie laud on kaetud!” 
Head isu!

 

Aadress:

Mere pst. 7, Pärnu 80010, -
Pärnu

Telefon:

+(372) 44 73 888

E-mail:

ammende@ammende.ee

Koduleht:

Link

Relax24 рекомендует:

Погода

17.03.2009
  -5...+2
  0...+3