EnglishРусский

Söögikohtade ja Meelelahutus paikade otsingu süsteem. Sinu Eesti navigaator.

KLONDAIK

Hinne
 
 
 
 
 
(1 vote)
KLONDAIK KLONDAIK KLONDAIK

Klondaik'i restoran asub teisel korrusel. Restoran töötab a la carte põhimõttel. Põhisaalis on 95 istekohta, banketisaalis 15. Mõlemaid saale eraldi või kogu restorani on võimalik ka reserveerida. Bankettide ja muude pidulike ürituste läbiviimiseks sobib koht lihtsalt ideaalselt. Siin on suur tantsupõrand, suurepärane aparatuur ja hea muusikavideote valik. Puhkepäeviti ja pühade ajal mängib elav muusika.
Restoran on avatud kella 11-st kuni kella 4-ni hommikul, reedel ja laupäeval kella 6-ni.
Klubisse sisenedes ostab iga külastaja endale Klondaik'i zetooni. Paevasel ajal on selleks 50-kroonine hõbezetoon, õhtul aga 100-kroonine kuldzetoon. Nende zetoonidega võite Te klubis tasuda koigi tellimuste eest. Külastajatel on soovitav tellida vähemalt ostetud zetoonide maksumuse ulatuses, sest raha nende eest ei tagastata.
Piljardisaalid asuvad kolmandal ja neljandal korrusel. Kokku on klubis üheksa piljardisaali, viis "Vene püramiidi" ja neli üheksa jala pikkust keeglirada. Piljardisaalides on baar, lauad ja suveterrass vaatega merele. Suurepärane disain ja peen sisustus. Võimalik on tellida ka sooja toitu.
Tööaeg kella 11-st kuni kella 4-ni hommikul,
reedel ja laupäeval kella 6-ni.
Meie aadress: Uuslinna 9, Tallinn.
Otse Lasnamae alguses, Voidujooksu silla korval asuv neljakorruseline hoone. Klubile kuulub valvatav 46-kohaline autoparkla. Kesklinna jouab siit autoga 5 minuti jooksul, Lasnamae viimaste majadeni umbes sama ajaga.

Aadress:

Uuslinna 9, Lasnamäe
Tallinn

Telefon:

+(372) 605 9323
+(372) 6 059 324

Koduleht:

Link

Relax24 soovitab:

Ilm

17.03.2009
  -5...+2
  0...+3